Opieka nad osobami niepełnosprawnymi > Pensjonat Domopieki

Opieka nad niepełnosprawnymi

W celu utrzymania godnego standardu życia znacznie wzrasta potrzeba stałej opieki i opieki medycznej w trybie dziennym i całodobowym dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dość często bliscy i znajomi niepełnosprawnego użytkownika wózka inwalidzkiego nie mogą w pełni zaopiekować się osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim ze względu na napięty rytm życia i obowiązków zawodowych.

Aby nie musieć wybierać: życie własne czy zdrowie bliskiej osoby niepełnosprawnej, najlepszym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie się do internatu dla osób niepełnosprawnych w Polsce, gdzie będzie otoczony troskliwą opieką podejście i opieka medyczna na najwyższym poziomie.

Odpłatny dom dla osób starszych i niepełnosprawnych „Domopieki” w Polsce oferuje swoim gościom kompleksową i profesjonalną opiekę obejmującą wszystkie aspekty dbania o zdrowie i samopoczucie. Każdemu z naszych klientów gwarantujemy zakwaterowanie w komfortowych warunkach ze specjalnymi urządzeniami ułatwiającymi życie i poruszanie się, a także poddanie się wszelkim zabiegom profilaktycznym i rehabilitacyjnym.

Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają wykształcenie medyczne, certyfikaty i licencje, które wskazują na obecność specjalnych umiejętności i wiedzy, aby zapewnić naprawdę dobrą kompleksową opiekę, a także udzielanie wszelkiego rodzaju pomocy osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Kontakt z naszą placówką pozwoli Państwu nie martwić się o życie, zdrowie i dobre samopoczucie bliskiego, gdyż będzie on w dobrych rękach i w dobrym humorze oraz pogodzie ducha.

Specyfika opieki w internatach dla osób niepełnosprawnych w Polsce

Prywatny Dom dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim „Domopieki” oferuje swoim klientom usługi profesjonalnych opiekunów, którzy przyjadą z podopiecznym zgodnie z ustalonym harmonogramem i pomogą we wszystkich sprawach, od opieki domowej po procedury medyczne i monitorowanie wskaźników zdrowotnych.

Nasi pracownicy otaczają osoby z każdym stopniem ograniczeń fizycznych opieką i wsparciem psychologicznym, motywując je do powrotu do zdrowia (w miarę możliwości) lub szybkiego przystosowania się do nowych warunków życia.

- W celu wyeliminowania ewentualnego prawdopodobieństwa zaostrzeń, depresji, negatywnego myślenia i innych dewiacji psychicznych, w naszym sanatorium dla osób niepełnosprawnych w Polsce obok lekarzy innych specjalności pracują dyplomowani psychologowie i psychoterapeuci.

- Wrażliwy personel dokłada wszelkich starań, aby starsza osoba poruszająca się na wózku miała zapewnione wszystko, co niezbędne do godnego życia, a także zaspokojenie wszystkich jej potrzeb i osobistych życzeń. Bierzemy odpowiedzialność za wszelkie uwagi do życzeń naszych podopiecznych i podejmujemy nowoczesne działania w celu ulepszenia szpitala.

- Opiekunowie i sanitariusze domu spokojnej starości dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich udzielają pomocy w jedzeniu, przebieraniu się, zabiegach higieny osobistej i innych aspektach życia.
- Również pracownicy pensjonatu dla wózków inwalidzkich są zawsze gotowi do udzielenia doraźnej pomocy medycznej w przypadkach podwyższonego samopoczucia i pogorszenia stanu zdrowia.

Domowa opieka pielęgniarska nad osobą na wózku inwalidzkim obejmuje zakwaterowanie w nowoczesnym szpitalu, przytulne pokoje wyposażone w funkcjonalne meble i specjalne urządzenia, a także sprzęt AGD i Internet. Wraz z tym możemy zapewnić możliwość poddania się rehabilitacji po schorzeniach narządu ruchu, która szybko postawi na nogi osobę po urazie lub poważnej chorobie.

Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, zwłaszcza starszymi, może być niezwykle trudnym zadaniem dla bliskich i bliskich. Prywatny dom to najlepsza opcja do opieki nad osobami starszymi, zwłaszcza niepełnosprawnymi, ponieważ może zapewnić wygodną i komfortową przestrzeń życiową.