Dom Seniora Domopieki ➤ O nas

"Domopieki" to prywatny pensjonat dla osób starszych w Polsce - oferujemy kompetentną opiekę i komfortowe zakwaterowanie osobom potrzebującym pomocy.

 

 

W swojej pracy koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach i życzeniach naszych Gości, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników w zakresie opieki nad pacjentami z chorobami wieku podeszłego. Wielopoziomowa kontrola jakości sprawia, że ​​komfort i bezpieczeństwo osób starszych w naszym pensjonacie dokładnie odpowiada zadeklarowanemu wysokiemu poziomowi.

Jeśli szukasz dobrego pensjonatu dla osób starszych w Polsce, zadzwoń do nas. Specjaliści odpowiedzą na wszystkie interesujące Cię pytania i pomogą wybrać odpowiedni plan taryfowy.

 

Płatne pensjonaty dla emerytów to godny wybór na godne życie

Osoby starsze potrzebują codziennej uwagi, pomocy i opieki. Wraz z wiekiem zdrowie słabnie, choroby przewlekłe nasilają się, a ryzyko groźnych patologii wzrasta. Rodziny, których krewni są w podeszłym wieku, muszą włożyć wiele wysiłku w zapewnienie godnej jakości życia bliskiej osobie. Osoby starsze często potrzebują usług doświadczonego opiekuna i specjalnej opieki medycznej, której zapewnienie w domu jest problematyczne.

Opieka nad osobami starszymi w prywatnym pensjonacie to cały wachlarz usług świadczonych przez profesjonalne opiekunki, pielęgniarki, pokojówki, kucharki i wychowawców społecznych.

Zapraszamy na pobyt czasowy i stały osoby starsze, które:

✔ chcą zmienić otoczenie i wypocząć w warunkach sanatoryjnych;
✔ wymagają całodobowej opieki z powodu otępienia i chorób pokrewnych, np. choroby Alzheimera;
✔ doświadczają samotności i izolacji społecznej z powodu upośledzonych funkcji motorycznych i językowych;
✔ chcesz przejść kurs rehabilitacji po udarze lub zawale serca.

W Domu Pomocy Społecznej „Domopieki” problemy zdrowotne czy związane z wiekiem ograniczenia fizyczne nie przeszkodzą osobom starszym w poczuciu komfortu i pewności siebie. Jesteśmy gotowi zapewnić Gościom w każdym stanie pełną i wysokiej jakości opiekę w celu poprawy ich kondycji fizycznej i emocjonalnej.

Dbamy o Twoich bliskich
Prywatny pensjonat dla osób starszych i niepełnosprawnych jest gotowy na przyjęcie gości w każdej chwili.

 

 

Pensjonat zapewnia:
❗Przytulne pokoje 1-4 osobowe. Dysponujemy pokojami przystosowanymi do komfortowego pobytu pacjentów o ograniczonej sprawności ruchowej oraz obłożnie chorych.
❗5 posiłków dziennie. Profesjonalny szef kuchni przygotowuje posiłki uwzględniając indywidualne preferencje i zalecenia dietetyczne lekarza. Pacjenci hospitalizowani otrzymują posiłki w swoim pokoju i otrzymują pomoc w jedzeniu.
❗Dokładne przestrzeganie schematu przyjmowania leków i monitorowanie procedur przepisanych przez lekarza.
❗Cotygodniowe badanie przez terapeutę. W razie potrzeby zapraszani są wąscy specjaliści - kardiolog, neurolog, psychiatra i inni.
❗Ciągła troska o czystość i porządek. Pokojówki dwa razy dziennie wykonują czyszczenie na mokro, regularnie wietrzą pomieszczenia, opiekunowie osobiści pomagają osobom, które utraciły umiejętność samoobsługi w wykonywaniu zabiegów higienicznych.
❗Skuteczne programy rehabilitacyjne mają na celu przywrócenie aktywności fizycznej i umysłowej. Zajęcia z psychologiem pomagają spowolnić rozwój demencji, fizjoterapia pomaga przywrócić utracone funkcje po udarze, zawale serca, urazie czy operacji.
❗ Pełen szacunku stosunek do osoby podopiecznych. Personel pensjonatu zwraca się do każdego gościa wyłącznie per „Ty”, szanuje przestrzeń osobistą i szczegółowo wyjaśnia wydarzenia przed każdą manipulacją.
❗ Socjalizacja i ciekawe spędzanie wolnego czasu. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody, które pomagają przywrócić radość życia, radość i zdrowie - arteterapia, zajęcia doskonalące motorykę małą itp.
Dom opieki dla osób starszych to nowoczesna placówka, która rozumie znaczenie rodziny i relacji rodzinnych. Dlatego szczególną wagę przywiązujemy do powiązań emerytów i rencistów z bliskimi. Możesz odwiedzać ukochaną osobę tak często, jak chcesz, zapraszać innych krewnych na weekendy i rodzinne wakacje.

Ile kosztuje pobyt w domach opieki dla osób starszych Domopieki?
Oferowany jest wybór planów taryfowych, które różnią się między sobą zestawem usług oraz wysokością dziennej opłaty za nocleg.