DOM STARCÓW "DOMOPIEKI"

Nasi dziadkowie są pod niezawodną opieką!
Dbamy o zdrowie i udzielamy wsparcia psychologicznego każdemu z nich!

Robimy wszystko, aby ich życie było pełne!

Dzwonić
+48796754517

Zamów rozmowę

 

Image

Opieka 24/7

opieka 24/7 to zapewnienie wszelkich niezbędnych usług zapewniających komfort i bezpieczeństwo, całodobowa wykwalifikowana opieka nad osobami starszymi.

Zalety domu seniora

Komfortowy pensjonat dla osób starszych w malowniczej okolicy

Komfortowe warunki zamieszkania

Nasi podopieczni mieszkają w wygodnym domku. Każdy pokój ma wszystko, czego potrzebujesz do pełnego życia.

Pomoc medyczna

Udzielanie pomocy medycznej, sprawdzanie stanu zdrowia, dostarczanie leków, prowadzenie dokumentacji medycznej itp.

Zorganizowany czas wolny

Zapewnienie wypoczynku i rozrywki, organizacja komunikacji, gier, rysowania, tańca, sportu, ciekawych kursów i innych.

Dom dla emerytów w Polsce

Наш дім

Парк поруч з пансіонатом

Альтанка - наше місце сили

Улюблений повар

Skąd wiesz, kiedy bliskiej osobie będzie lepiej w ośrodku geriatrycznym niż w domu?

Decyzja o tym, czy przenieść bliską osobę do placówki geriatrycznej, czy pozwolić jej pozostać w domu, jest decyzją złożoną i indywidualną. Jednak niektóre oznaki mogą wskazywać, że Twój bliski potrzebuje profesjonalnej opieki medycznej i opieki, której nie można zapewnić w domu:
Image
Image
Image

1. Pogarszający się stan zdrowia: jeśli ukochana osoba cierpi na postępującą chorobę, taką jak demencja, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona lub inne przewlekłe schorzenia, z którymi trudno sobie poradzić w domu, może lepiej rozważyć przeniesienie się do placówki geriatrycznej, gdzie będzie mogła otrzymać pomoc medyczną opieki, której potrzebują i opieki

2. Konieczność stałego nadzoru: Jeśli Twój krewny potrzebuje stałego nadzoru ze względu na problemy fizyczne lub poznawcze, których nie można zapewnić w domu, lepszym rozwiązaniem może być ośrodek geriatryczny. W ośrodku geriatrycznym pacjenci objęci są stałą opieką i opieką personelu medycznego.

3. Izolacja społeczna: Jeśli senior doświadcza izolacji społecznej i samotności, przeniesienie się do placówki opieki geriatrycznej może pomóc złagodzić te uczucia. W domu opieki pacjenci wchodzą w interakcje z innymi i uczestniczą w różnych wydarzeniach i zajęciach.

4. Brak pomocy: Jeśli starszy krewny potrzebuje pomocy w samoopiece, takiej jak wstawanie z łóżka, kąpiel, ubieranie się, poruszanie się itp.

5. Wysokie koszty opieki: Jeśli koszt opieki domowej przekracza twoje możliwości finansowe, przeniesienie do placówki geriatrycznej może być bardziej opłacalną opcją.

6. Jeśli mieszkasz w innym mieście lub kraju i nie możesz osobiście opiekować się swoim starszym krewnym lub emeryt sam chce przenieść się do domu opieki w Polsce, gdzie będzie pod opieką 24/7.

Mam pytanie?! Dzwonić

Opieka nad ciężko chorymi i obłożnie chorymi

Przyjmujemy osoby starsze - niepełnosprawne ze schorzeniami:
Image
Z chorobami onkologicznymi
całodobowy nadzór lekarski
Z zawałem serca i udarem
Specjalne programy rehabilitacyjne
Z demencją i chorobą Alzheimera
Opieka i programy indywidualne

Pensjonat dla osób starszych w Polsce

gwarancja spokojnej starości!

Powierzając nam opiekę nad ukochaną osobą, dokonasz właściwego wyboru. W swojej pracy korzystamy z najlepszych światowych doświadczeń w organizacji płatnych pensjonatów dla osób starszych, uważnie monitorujemy pracę personelu. Jesteśmy gotowi zaoferować wszystkim:

Image
Image

24/7 OPIEKA. Każdy gość ma osobistego opiekuna.

SMACZNE ZDROWE 5-DANIOWE ODŻYWIANIE. Jadłospis jest przygotowywany z uwzględnieniem osobistych życzeń i zaleceń lekarza.

KOMFORTOWE POKOJE z wygodnymi nowoczesnymi meblami. W salach dla pacjentów szpitalnych znajdują się funkcjonalne łóżka.

ᐈ POMOC DOMOWA. Pokojówki dwa razy dziennie sprzątają pokoje na mokro, zmieniają pościel, piorą i prasują rzeczy osobiste gości.

KONTROLA ZDROWIA.Cały czas dyżuruje doświadczona pielęgniarka, która mierzy parametry fizyczne, wykonuje zabiegi, zakłada kroplówki i wykonuje zastrzyki.

ᐈ GWARANCJE BEZPIECZEŃSTWA I POUFNOŚCI.

WYSOKA KULTURA OBSŁUGI. Główne zasady naszej pracy to szacunek dla osobowości człowieka, miłosierdzie i odpowiedzialność.

CIEKAWE ZEZWOLENIE

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE

ᐈ PROGRAMY REHABILITACYJNE po zawale serca, udarze mózgu, operacjach

 
Dogodna lokalizacja. Możliwość pobytu czasowego i stałego. Umowa może być zawarta na okres od 2 dni do kilku miesięcy lub lat. Jeśli szukasz dobrego pensjonatu dla osoby starszej, skontaktuj się z nami i miej pewność, że Twoja bliska osoba otrzyma pełną opiekę.


 Nasze kontakty

telefony:

+38095-669-70-90


+4879-675-45-17

adres:

Starzechowice

Dolne 8

26-260 Fałków

Polska